Funke Gerber Lactostar Süt Kalitesi Analiz Cihazı

Üretici: Funke Gerber
Ürün Kodu: Funke Gerber : 01
LÜTFEN STOK DURUMUNU SORUNUZ...
(0312 397 32 02)
Araştırma alanlarında güvenli ve hızlı sonuçlar için tercih edebileceğiniz laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlerleyiz.   

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Almanya'da üretilen Funke Gerber Süt analiz cihazları konusnda hızlı ve güvenli bir şekilde sonuçlara ulaşabileceğiniz ürünler üretmektedir. Çiğ süt içerisinde besin ve su miktarının değerlerini ölçme işlemleri için oldukça uygundur. 1 dakika içerisinde ölçüm işlemlerini gerçekleştirir. Süt işletmelerinde ve Çeşitli üniversitelerde bilimsel yönlü projelerde kullanılmak için özel bir teknolojiye sahiptir.
 
Cihazda toplam 4 adet sensör bulunmaktadır. 2 Adet termal ısı sensörü, 1 adet bulanıklı ve 1 adet iletkenlik olmak üzere.Ölçüm hücrelerine çekilir ve Termik ölçü etkilerinden faydalanarak hem yağ miktarı, hem de yağsız kuru madde tespit edilir. Protein, Laktoz ve yoğunluk, diğer sensörler yardımı ile tayin edilirler. Donma noktası, doğrulanmış ölçüm değerlerine dayandırılarak hesap edilir. Ölçüm süresi 1 dakikadır.
 
Ölçülen süt cihazın arka tarafından atık borusunda atılır.
Digital LCD ekranda ve termal yazıcısından çıktı alınır.
Tekrarlanabilirliği yüksek ve hassastır.
 
Fiyatı çok yüksek süt analiz cihazları kadar hassas ve yüksek tekrarlanabilir doğru sonuçlar verir.
 
Saf su ile durulama için cihaza entegre pompa ile saf su bidonu herzaman cihaza takılı kalır. Durulama tek tuş ile menüden seçilerek yapılır. Temizlik yine menüde tek tuş ile ölçüm araçını temizlik çözeltisine daldırmanız ve menüden temizlik tuşuna basmanız yeterlidir.

Kullanıcı kendi ihtiyaçına göre tüm değerleri kalibrasyon yapabilir. Fakat normal gündelik süt işletmesinde kullanılırken cihazın kalibre edilmesine gerek yoktur.
   
Set içinde ;

Cihaz, Termal yazıcısı, 2 adet 500 ml temizlik çözeltisi,
gerekli güç kabloları, yazıcı ile cihaz arasında bağlantı kablosu
Bilgisayar Yazılımı ve kablosu ,Kullanım Klavuzu İngilizce ve Türkçe ile set halindedir.
 
Lactostar model cihazında eğer ihtiyaçınız olursa bütün teknik servis ve bakım onarım hizmetleri firmamız vermektedir. Funke Gerber Alman firmasının her zaman geliştirdiği güncellemeleri müşterilerimize ücretsiz göndermekteyiz.
 
Laboratuvar cihazları konusunda 2 yıl garanti kapsamı altında olan Funke Gerber ürünler uzun süre kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: