Hakkımızda

1962 yılında kurulan firmamız çeşitli laboratuvar ortamlarında kullanılan laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edebileceğiniz 2 yıl garanti kapsamı altında olan cihazlar sayesinde araştırmalarınızı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dünya'nın en iyi kimyasal madde markaları arasında yer alan Merck Kimyasallarının Türkiye distbiratörleri arasında yer alan kocintok, farklı alanlarda faaliyete başlayacak laboratuvarların kurulumu konusunda da hizmet vermektedir.

Ürün seçeneklerinde uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünleri sayesinde sonuçlara daha hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olacaktır. Her geçen yıl gelişen teknoloji beraberinde farklı araştırma ortamlarının kurulmasına olanak sağlamaktadır. Firmamız, modern teknoloji sayesinde ücretsiz olarak güncellenen ürünler konusunda hizmetinizdedir.

Son zamanlarda Üniversite, Okul ve Hastanelerde yer alan laboratuvar alanlarında kullanılan cihazlar konusunda 2 yıl garantili cihaz seçeneklerimizin kullanımı ve garantisi konusunda hızlı ve çözüm sunan personelimiz, talepleriniz doğrultusunda farklı bölgelerde yer alan firmalara ücretli olarak ürün kullanımı ve detaylar hakkında bilgi vermektedir.

Referanslarımız konusunda Türkiye'nin Sağlık, Gıda, Tarım , Ziraat Odaları gibi birçok alanda hizmet sunan büyük firmalara ürün tedariği yapmaktayız. Firmamızın 1962 yılında kurulmuş olmasıda ürün seçeneklerimizde daha fazla iskontolar sayesinde düşük fiyatlar ile satın almanızı sağlamaktadır.