Standart Çeker Ocak

Üretici: Kocintok
Ürün Kodu: Çeker ocak : Standart
LÜTFEN STOK DURUMUNU SORUNUZ...
(0312 397 32 02)
Araştırma alanlarında güvenli ve hızlı sonuçlar için tercih edebileceğiniz laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlerleyiz.   

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Etiketler: çeker ocak fiyat

Çeker Ocaklar laboratuvar çalışma alanında en önemli parçalarından biridir. Sistem tamamen kapalıdır, içerisinde yapılan test ve deneylerde oluşan ısı, koku ve asitlerin buharlarını güvenli bir şekilde laboratuvar ortamına ulaşmadan tahliye der. Çeker Ocak üzerinde ihtiyaç duyacağınız Elektrik, Su, Gaz gibi sistemler bulunmaktadır. Ön cam sisteme merkezi ağırlık ile çalışmakta olup el ile istenilen bölgede durmaktadır.

STANDART ÇEKER OCAK ÖLÇÜLERİ ;

•    Genişlik: 1200 / 1500 / 1800 mm
•    Derinlik : 900 mm
•    Yükseklik : 2200 mm
•    İç Derinlik : 700 mm
•    Çalışma Yüksekliği : 800 mm

Proje kapsamında Çeker Ocak ölçüleri değiştirilebilmektedir. Çeker Ocak yer ile temas etmemesi için PVC malzemeden yapılmış vidalı ayaklar kullanılmaktadır. Bu sayede Çeker Ocak denge ayarı yapılıp ve korozyondan korunmaktadır.

Çeker Ocak içinde çıkan buharı Gaz kesici paneli sayesinde yanlardan çekerek direkt kullanıcıya temas etmemesini sağlamaktadır. Aydınlatma armatürü üst panele montajı yapılmaktadır. Tahliye çıkış borusunun çapı 200 - 300 mm

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: