Yarı Otomatik Penetrometre

Üretici: Kocintok
Ürün Kodu: Asfalt Test : 12
LÜTFEN STOK DURUMUNU SORUNUZ...
(0312 397 32 02)
Araştırma alanlarında güvenli ve hızlı sonuçlar için tercih edebileceğiniz laboratuvar cihazları ve sarf malzemeleri konusunda uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlerleyiz.   

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Araştırmalarınızın daha güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için Asfalt test alanlarında kullanabileceğiniz Yarı Otomatik Penetrometre cihazı uygun fiyat ve yeni tasarım seçenekleri ile stoklarımızda sizleri beklemektedir.

Penetrometre, ilgili standardında tanımlanan yük, zaman ve sıcaklıkta, bitümlü numunelerin iğne batma derinliği/penetrasyonu ölçümünde kullanılır. Penetrometre, kaba ve ince yükseklik ayar özellikli taşıma kolu, dökme demir taban plakası, 0.01 mm okunabilirlikte dijital iğne batma derinliği göstergesi ve otomatik zamanlama  ünitesinden oluşur.

Otomatik penetrasyon zamanlama ünitesi start düğmesine basıldığında, iğne, iğne yuvası ve kütleden oluşan yük, 5 saniye serbest kalır.

Deneyde kullanılan su banyosu (UTGE-4000  veya UTGE-4050, 25±0,10C)  ve termometre ( IP38,  ASTM 17C veya 63C ) ayrıca sipariş edilmelidir.

Yorum Yap


Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: